Çağırkan Kasabası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağırkan Kasabasının Buluşma Noktası

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesSohbet ve RadyıKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» selamün aleyküm
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:01 am tarafından kralsuskun

» *KAAN* YENİDEN SAHALARDA
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:00 am tarafından kralsuskun

» slm nerelerdesiniz kaçaklar
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 12:45 am tarafından *KAAN*

» ben o artık oeski ben değilim
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 9:13 pm tarafından ondergurun

» kardelen anamın cimbom aşkı
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 12:13 am tarafından kardelen40

» selam bende geldim
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 12:05 pm tarafından yagmur gözlüm

» _HERCAİ_HALUK_
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:37 am tarafından Hercai_Haluk

» ÜStteki üyeyi göRünce akLına ne geLiyoR..??
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 4:45 pm tarafından SESTRA

» Bir Askerlik Anisi
neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 4:44 pm tarafından SESTRA

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Ortaklar
bedava forum

neşet etaşı: ve hayatı

3 posters
YazarMesaj
Rosso
Admin
Rosso

Erkek Mesaj Sayısı : 269
İş/Hobiler : otomotiv
Lakap : prens

neşet etaşı: ve hayatı Empty
MesajKonu: neşet etaşı: ve hayatı   neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 2:56 pm

neşet etaşı: ve hayatı Onkapak
Sesi ve sazı ile babası Muharrem Ertaş'ın yolunu sürdüren Neşat Ertaş, 1938 yılında Kırşehir'in Tırtıllar köyünde dünyaya geldi. Keman ve saz çalmasını öğrendi. Ankarada TRT radyo evine girdi. Güçlü derlemeleri olan ozanın kendisine ait çok sayıda güfte ve besteleri vardır. Halen Almanyada yaşamakta ve bir muzik evi çalıştırmaktadır.
Neşet Ertaş babası Muharrem Ertaş ile adeta Anadoludaki en olgun seviyesine erişen bu Türkmen/Abdal muzik birikiminin yeni bir yorumcusudur. Yoğun yöresel özellikleri ve baskın mahallilik unsurları i ile donanmış bu muziği yöresinin dışına çıkarmış, ülke genelinde ve hatta yurt dışında bilinmesini ve tanınmasını sağlamıştır.
http://cagirkan.eniyiforum.net
kaderim

kaderim

MesajKonu: Geri: neşet etaşı: ve hayatı   neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 4:30 pm

evet biliyorum eşimden dolayı eşim neşetin hastasıdır valah ben neşeti sevmezken ban eşim neşeti sevdirdi paylaşım için saolabi
g-demirbilek

Erkek Mesaj Sayısı : 79
İş/Hobiler : ögrençi

MesajKonu: Geri: neşet etaşı: ve hayatı   neşet etaşı: ve hayatı Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 3:13 am

vay gurban oldugum neşetim yaşama varlıgım

neşet etaşı: ve hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası