Çağırkan Kasabası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağırkan Kasabasının Buluşma Noktası

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesSohbet ve RadyıKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» selamün aleyküm
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:01 am tarafından kralsuskun

» *KAAN* YENİDEN SAHALARDA
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:00 am tarafından kralsuskun

» slm nerelerdesiniz kaçaklar
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 12:45 am tarafından *KAAN*

» ben o artık oeski ben değilim
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 9:13 pm tarafından ondergurun

» kardelen anamın cimbom aşkı
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 12:13 am tarafından kardelen40

» selam bende geldim
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 12:05 pm tarafından yagmur gözlüm

» _HERCAİ_HALUK_
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:37 am tarafından Hercai_Haluk

» ÜStteki üyeyi göRünce akLına ne geLiyoR..??
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 4:45 pm tarafından SESTRA

» Bir Askerlik Anisi
İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 4:44 pm tarafından SESTRA

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Ortaklar
bedava forum

İşte size FBİ mülakat sorusu

2 posters
YazarMesaj
Rosso
Admin
Rosso

Erkek Mesaj Sayısı : 269
İş/Hobiler : otomotiv
Lakap : prens

İşte size FBİ mülakat sorusu Empty
MesajKonu: İşte size FBİ mülakat sorusu   İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 2:42 pm

Arkadaşlar bu bir dönem Amerika'da FBI sorusu imiş. Tüm sınavlardan geçtikten sonra sorulan son soru bu: Ben de burada soruyorum.

İki genç kız var. Aynı evde yaşıyorlar. Kızlardan biri diğerine diyor ki: "Ben bu gece arkadaşlarımla dışarıya gideceğim, haberin olsun. Sen keyfine bak." Tamam diyor diğer kız. Gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi kendine, "bu gece arkadaşımın yatağında yatayım" diyor ve gidip arkadaşının yatağına yatıyor. Derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip KENDİ YATAĞINA yatıyor. Uzanıyor ve öylece yatarken dışarıdan bir arabanın geçtiğini fark ediyor. Arabanın farları, kızın yattağının arkasından, pencereden yansıyarak duvardaki saate yansıyor. Kız o farların saate yansıması ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor.

Buradaki soru şu. Kızın neden öldüğü sorulmuyor. Eve sonradan gelen kız, kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma ihitiyacı hissediyor? Soru bu... biraz düşünün cwbı sonra werecem..
http://cagirkan.eniyiforum.net
SESTRA

Kadın Mesaj Sayısı : 138

İşte size FBİ mülakat sorusu Empty
MesajKonu: Geri: İşte size FBİ mülakat sorusu   İşte size FBİ mülakat sorusu Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 12:18 am

belki bişeyden korkmuştur yatagın altına saklanacaktır demekki şüphelendiği bişi var

İşte size FBİ mülakat sorusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zor...[Haftanın Sorusu]
» işte burdayım
» Güzellik İçin Buzdolabınız Size Yeter